YAĞMUR NAKLİYAT
ÇALIŞMALARIMIZ
BALIKESİR EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMASI
REFERANSLARIMIZ
BİZE ULAŞIN

  DUYURULAR
YAĞMUR EVDEN EVE NAKLİYAT  LİNKLER
»  FACEBOOK SAYFAMIZ
»  E-DEVLET
»  T.C. Kimlik No Sorgulama
»  ÖSYM
»  SRC
»  ULAŞTIRMA PORTALI
»  SÜRÜCÜ CEZA PUANINIZ
»  ÇOCUKLAR İÇİN
»  YURTİÇİ KARGO TAKİP
»  ARAS KARGO TAKİP
»  MNG KARGO TAKİP
»  NAKLİYE SİGORTA
»  HDİ NAKLİYAT SİGORTA
»  BALIKESİR SİGORTA ŞİRKETİ

YAĞMUR NAKLİYATTA
Aktif 1 misafir
Bugün 44
Toplam 85027 ziyaret
  Ofis Büro Taşıma BALIKESİR YAĞMUR NAKLİYAT 0266 239 63 23

Ofis Büro Taşıma

         

HİZMETLERİMİZ >Ofis Büro Taşıma

 

Ofis Büro Taşıma


 

     Nakliyat sektöründe çok uzun yıllar başarılı çalışmalara imza atan firmamız sadece konut eşyaları değil çalışma alanlarında kullanılan eşyaların nakliyatını da gerçekleştiriyoruz. Şimdiye dek pek çok firma, şirket, kurum ve kuruluş için gerçekleştirdiğimiz ofis büro taşıma hizmetleri firmamızın uzmanlık alanları arasındadır. Her türlü çalışma için kullanılan malzemeler, ekipmanlar, makineler, cihazlar ve teçhizatlar profesyonel yöntemlerle firmamız tarafından taşınmaktadır. Kullanılan her bir cihazın ofisler için ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu yüzden eşyalarınız ve diğer malzemeleriniz bizim için en kıymetli eşyalardır. Her birini özenle be dikkatle taşımaya hazırlıyor, en az sarsılma ile nakliyatlarını gerçekleştiriyoruz.

Hem şehir içinde hem de şehirler arasında ofis büro taşımahizmetleri veriyoruz. Türkiye’nin herhangi bir noktasına taşımacılık hizmetimiz vardır. Sadece bir sokak ilerideki bir büroya taşınmanız gerektiğinde dahi, eşyalarınızın karışmadan ve zarar görmeden paketlenmesi için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Ofis ve büro taşımacılı hizmetlerinde taşımacılık hizmetlerimizi oda oda ayırarak yapmaktayız. Böylece hiçbir personelin eşyası, bir başka personelinizin eşyası ile karışmaz. Aynı zamanda her bir birimin eşyaları ve malzemeleri de ayrı olarak taşınmaya hazırlanmakta ve taşınmaktadır.


Ofisler için arşivlenmiş olan belgelerin öneminin bilincindeyiz. Bu yüzden arşivlerin ayrı olarak taşınmaya hazırlanmasını sağlarken en kaliteli paketleme veya ambalajlama malzemelerini kullanıyoruz. Sadece birbirlerine karışmalarını veya bazı belgelerin kaybolmasını önlemekle kalmıyoruz. Aynı zamanda nemden ve tozdan arındırılmış bir ortamda muhafaza edilmeleri için de gerekli tüm çalışmaları yapıyoruz. Arşiv belgelerinin tümü sizin yaptığınız ayrım bozulmadan, hiçbir karışıklığa mahal vermeyecek şekilde taşınır.


Henüz tamamlanmamış olan proje ve çalışmalarınız da aynı özenle taşınmaktadır. Tüm bu çalışmalar, çalışmanın devamında kullanılacak malzemeler ile aynı kolide taşınır. Eşyalarınızı, malzemelerinizi ve çalışmalarınızı bize teslim ettiğiniz şekliyle teslim alırsınız. Resmi kurumlar için de taşımacılık hizmetleri vermekteyiz. Kurum ve kuruluşların taşımacılık çalışmaları da oda oda yapılmaktadır. Bu tür hizmetlerimizde eşyaların zarar görmemesi kadar birbirlerine karışmaması için de maksimum hassasiyet göstermekteyiz.


Eşyalarınızın son model araç filomuz ile taşınacağını bilmeniz gerekiyor. Araç filomuzun tümü kapalı kasadır. Dolayısıyla olumsuz hava koşullarının eşyalarınıza zarar vermesi mümkün olmadığı gibi hava koşullarına bağlı olarak teslimat gecikmesi yaşanması da mümkün olmamaktadır. Yılın tüm aylarında ofis ve büro taşımacılığı hizmetleri veriyoruz.


Araç filomuz ile sürekli olarak irtibat halindeyiz. Eşyalarınızın taşınması esnasında hangi aşamada olduğumuz veya nakledilen eşyalarınızın coğrafi olarak hangi bölgede olduğunu an be an müşterilerimize iletebilmekteyiz. Dilediğiniz zaman firmamızı arayabilir, teslimata ne kadar süre kaldığını bizden öğrenebilirsiniz. Araç filomuzun uydun üzerinden sürekli olarak takip edildiğini bilmenizi isteriz. Ofis, büro ve işyerinizin taşınmasını bize bırakın, siz yeni ofisinizi nasıl dekore edeceğinizi ve nasıl kullanacağınızı hayal etmeye başlayabilirsiniz! Ofis ve büro taşımacılığı bizim işimiz!


 
DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER
Taşınmadan Önce Yapmanız Gerekenler
Ev Taşıma Hazırlık Aşaması Ve Pratik Bilgiler
Taşınırken Yapılan Hatalar

HİZMETLERİMİZ
Evden Eve Nakliyat
Şehiriçi Evden Eve Nakliyat
Nakliyat Depolama Hizmetleri
Lojistik Hizmetleri
Asansörlü Evden Eve Nakliyat
Askılı Tekstil Taşımacılığı
Evden Eve Taşımacılık
İlden İle Nakliyat
Stand Malzemeleri Taşımacılığı
Kamu Kurum Taşımacılığı
Şehirler Arası Taşımacılık
Balıkesir Asansörlü Taşımacılık
Ev Eşyası TAŞIMACILIĞI
Yağmur Nakliyat Balıkesir
Ofis Büro Taşıma
Balıkesir Evden Eve Nakliyat
Balıkesir Evden Eve Nakliye
Ev Eşyası Depolama
Sigortalı Evden Eve Taşımacılık

 

 
         
   

 

KARESÄ° EVDEN EVE NAKLÄ°YAT

Evden Eve Taşımacılık

BALIKESÄ°R NAKLÄ°YE FÄ°RMASI

EVDEN EVE NAKLÄ°YAT

BALIKESİR EVDEN EVE TAŞIMACILIK

ASANSÖRLÜ NAKLİYE FİRMASI

KARAKOÇ EVDEN EVE NAKLİYAT

BALIKESÄ°R EVDEN EVE NAKLÄ°YAT

BALIKESÄ°R NAKLÄ°YE FÄ°RMASI